دفتر نماينده ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربايجان غربي دفتر نماينده ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربايجان غربيPrayer Time
Latest News
نشست تخصصی ائمه جمعه اهل سنت استان آذربایجان غربی برگزار شد
نشست تخصصی ائمه جمعه اهل سنت استان با حضور نماینده ولی فقیه و مسئولین دفتر استانی برگزار گردید.
رعایت تقوای الهی، انقلابی و مردمی بودن باید جزء ویژگی های اصلی حافظان میهن اسلامی باشد
ماموستا واوی، امام جمعه موقت سردشت در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: هر مملکتی ، حتی خانواده ها برای مصون ماندن از تهدیدات دشمن و پاسداری از مرزها و خانواده کارهای مختلفی را انجام می دهند که مملکت ما همیشه برای مصون ماندن از دست دشمنان به نگهبان نیاز داشته و دارد و این حافظان همیشه از آب و خاک میهن دفاع کرده و خواهند کرد.
نماز جمعه حکم الهی و محل اجتماع مسلمانان برای رشد، انسجام و اتحاد است
ماموستا ابراهیم سرخابی، امام جمعه اهل سنت نقده در خطبه های نماز جمعه این هفته با تبریک ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار اظهار داشت: اولیای خدا مایه خیر و برکت برای مسلمانان هستند و اهل ‌سنت محب امام حسین(ع) هستند و در احادیث و روایات بسیاری از اهل سنت از فضیلت امام حسین(ع) بیان شده است.
بصیرت و وحدت امت اسلامی برای خنثی کردن توطئه های دشمنان ضروری است
ماموستا عبدالقادر بیضاوی، امام جمعه اهل سنت ارومیه در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: اتحاد و همدلی مسلمانان باعث خنثی شدن توطئه های دشمنان می شود.
مسلمانان در برابر دفاع از حریم نبوی و اهل بیت پیامبر(ص) مسئولیت سنگینی دارند
ماموستا جلال مرادی، امام جمعه اهل سنت تکاب در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به اعیاد شعبانیه به ویژه سوم شعبان سالروز ولادت امام حسین(ع)، اظهار داشت: اهل سنت حرمت امام حسین(ع) و حسن(ع) را بر خود واجب می دانند چون امام حسین(ع) از اهل بیت پیامبر هستند.
تمام اقوام و مذاهب باید در برابر اقدامات جنایتکارانه مستکبران جهان مقاومت ایستادگی کنند
ماموستا حاصل بالقچی، امام جمعه اهل سنت شاهین دژ در خطبه های نماز جمعه این هفته با توصیه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی اظهار داشت: بهترین توشه برای آخرت پرهیزگاری است و با تذهیب نفس و اصلاح اخلاق و رفتار باید برای قیامت آماده شد.
مسلمانان باید در برابر تجاوز و جنایت های استعمارگران ایستادگی کنند و متحد باشند
ماموستا مصطفی محمودی، امام جمعه پیرانشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: مردم کرد، تجاوز آشکار به یک کشور و دولت مستقل را به شدت محکوم می‌کنند و دلیل این تجاوز را چیزی جزء شکست سیاست‌های جنگ‌افروزانه دولت‌‌های استعمارگر و خونخوار نمی‌دانند.
مردم ایران همیشه پای آرمانهای انقلاب ایستادگی کرده اند
ماموستا سهرابی، امام جمعه مهاباد درخطبه های نمازجمعه امروزبا اشاره به وفاداری وایستادگی مردم انقلابی کشورمان دربرابردشمنان اظهار داشت: مردم ایران درتمام فراز و نشیب ها قهرمانانه درکنارانقلاب ایستاده و سینه خود را برای حفظ آن سپرکرده است.
با وجود تمامی فتنه ها در خاورمیانه ، مردم باید قدردان امنیت پایدار کشور باشند
حاج ماموستا خالد رسول زاده، امام جمعه موقت بوکان در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به ولادت با سعادت حضرت حسین (ع) اظهار داشت پیامبرمکرم اسلام (ص)می فرمایند:حسین از خون و پوست و گوشت من و گل سرسبد جوانان اهل بهشت است.
ربا و رباخواری ریشه زندگی و بنیان خانواده و اجتماع را از هم می پاشد
ماموستا مصطفی خاتمی، امام جمعه اشنویه در خطبه های نماز جمعه این هفته با توصیه به مردم در خصوص رعایت امانت و امانتداری اظهار داشت : لازم هست فرهنگ قرض الحسنه در بین مردم ترویج داده شود.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next