دفتر نماينده ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربايجان غربي دفتر نماينده ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربايجان غربيPrayer Time
Latest News
مسجد امام شافعی اهل سنت ارومیه
مسجد امام شافعی اهل سنت ارومیه در سال 1288 نخستين بنای این مسجد احداث گردید و در سال 1360 بازسازی شد.
ماموستا عبدالکریم شهریکندی
ماموستا عبدالکریم شهریکندی در سال 1305 شمسی در روستای سیوه دین شهرستان بوکان دیده به جهان گشود.
اطاعت از فرامین الهی باید مورد توجه مسلمانان باشد
ماموستا خالد محمد زاده، امام جمعه موقت اهل سنت نقده در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: اطاعت و به جا آوردن شکر نعمات الهی باید مورد توجه مسلمانان باشد.
دشمنان سعی دارند با جنگ نرم و تبلیغاتی، ارزش‌های بنیادین مسلمانان را از بین ببرند
ماموستا محمد واوی، امام جمعه موقت سردشت در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: : مردم در خصوص معیشت زندگی نگران هستند چون واقعاً ضروریست و به آن احتیاج دارند زیرا اگر مایحتاج زندگی موجود نباشد زندگی کردن سخت خواهد بود و نمی توان رضایتمندی خدا را بدست آورد.
حضور تماشایی مردم باعث شکست و خنثی شدن نقشه های دشمنان شد
ماموستا سیدمصطفی خاتمی، امام جمعه اشنویه در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: راهپیمایی 22 بهمن تمامی نقشه‌های دشمنان کشور را خنثی کرد و شکستی دیگر در کارنامه آنان ثبت شد.
جواب ملت ایران به دشمنان پیروی از خط رهبری است
ماموستا جلال مرادی، امام جمعه اهل سنت تکاب در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: حضور مردم تماشایی و دشمن شکن بود و این همدلی و اتحاد مسئولان و ملت و عملی کردن فرامین معظم له باعث موفقیت ما در 39 سال گذشته بوده است.
رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره بر وحدت شیعه و سنی تاکید دارند
ماموستا مصطفی محمودی، امام جمعه پیرانشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها و بارها در مورد لزوم وحدت شیعه و سنی سخنانی ایراد فرموده و بر تقویت روزافزون وحدت بین پیروان مذاهب اسلامی تاکید کرده‌اند.
شیعه و سنی، دل بسته انقلاب اسلامی هستند و این وحدت و یکدلی را به تماشا گذاشتند
ماموستا حاصل بالقچی، امام جمعه اهل سنت شاهین دژ در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: فریضه عبادی، سیاسی نماز جمعه از اعمال مهم و مورد تاکید دین اسلام است و انجام این فریضه الهی رضایت الهی و لذت ایمان در قلب ها روشن می کند.
حفظ وحدت و همدلی برای خنثی کردن توطئه های دشمنان اسلام لازم وضروری است
ماموستا عبدالقادر بیضاوی، امام جمعه اهل سنت ارومیه در خطبه های نماز جمعه این هفته، با دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و دوری از محرمات اظهار داشت: تقوای الهی و توجه به احکام الهی و انتقال آن به فرزندان باید مورد توجه خانواده ها قرار گیرد.
همه مسلمانان جهان باید برای ناامید کردن دشمنان اسلام، اتحاد و همبستگی خود را حفظ کنند
ماموستا خالد رسول زاده، امام جمعه موقت بوکان در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: شرایط کنونی جامعه اسلامی به گونه ای است که دشمنان اسلام هرچند وقت یک بار با نام های مختلف اسلامی در تلاش هستند که فرقه و حزب های جدیدی به وجود آورند تا مقلدان مذاهب واقعی را کمرنگ جلوه دهند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next