دفتر نماينده ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربايجان غربي دفتر نماينده ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربايجان غربي


         


Latest News
نگاهی گذرا به خطبه های نماز جمعه اهل سنت استان آذربایجان غربی در هفته ای که گذشت
گزیده ای مهم از خطبه های نماز جمعه اهل سنت در برخی از نقاط استان تهیه و در قالب یک بسته خبری تنظیم گردیده است که در این بسته شاهد گزیده ی سخنان و خطبه های امام جمعه های اهل سنت استان در نمازجمعه 27 مرداد ماه هستیم.
مسئولین شهری و مردم در ساخت و آبادی مساجد اهتمام داشته باشند
حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی اظهار داشت: خیلی از مناطق شهر مسجد ندارند، اگر امکانات دیگر شهری در منطقه باشد ولی مسجد و پایگاه توحیدی در آنجا نباشد مسئولین شهری فردای قیامت مسئول هستند.
رهبر معظم انقلاب به عنوان ناخداي كشتي انقلاب همواره بر وحدت شيعه و سني در حج تاکید داشتند
ماموستا جلال مرادی اظهار داشت: در کنگره بزرگ حج همه مسلمانان، با هر رنگ و نژاد و مذهبی، دور یک کعبه طواف می کنند و همبستگی خود را در مقابل چشم جهان به نمایش می گذارند.
یاسین اشکوتی قاری مهابادی، نفر اول چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اهل سنت کشور
یاسین اشکوتی قاری خوشخوان مهابادی است که توانست در «چهارمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و ترجمه و مفاهیم قرآن کریم ویژه طلاب، مدرسین و روحانیون اهل سنت کشور» که در اردیبهشت ماه سال 1396 در شهر شیراز برگزار گردید، مقام اول رشته قرائت تحقیق را در گروه روحانیون کسب کند.
رهبری در انقلاب اسلامی یک موهبت الهی است
امام جمعه سردشت با اشاره به انفجار در دفتر حزب جمهوری اسلامی و شهادت دو تن از یاران امام (ره) اظهار داشت: وجود رهبری در انقلاب اسلامی برای جلوگیری از گسست جامعه یک موهبت الهی است.
نگاهی گذرا به خطبه های نماز جمعه اهل سنت استان آذربایجان غربی در هفته ای که گذشت
گزیده ای مهم از خطبه های نماز جمعه اهل سنت در برخی از نقاط استان تهیه و در قالب یک بسته خبری تنظیم گردیده است که در این بسته شاهد گزیده ی سخنان و خطبه های امام جمعه های اهل سنت استان در نمازجمعه 20 مرداد ماه هستیم.
آزمون ورودی مدارس علوم دینی اهل سنت استان آذربایجان غربی برگزار گردید
آزمون ورودی مدارس علوم دینی اهل سنت استان آذربایجان غربی با شرکت حدود 100 نفر از داوطلبین در مسجد امام شافعی ارومیه برگزار گردید.
نگاهی گذرا به خطبه های نماز جمعه اهل سنت استان آذربایجان غربی در هفته ای که گذشت
به گزارش رابط خبری دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی،، گزیده ای مهم از خطبه های نماز جمعه اهل سنت در برخی از نقاط استان تهیه و در قالب یک بسته خبری تنظیم گردیده است که در این بسته شاهد گزیده ی سخنان و خطبه های امام جمعه های اهل سنت استان در نمازجمعه 13 مرداد ماه هستیم.
جلسه شورای مساجد اهل سنت استان آذربایجان غربی در دفتر نماینده ولی فقیه استان برگزار گردید
اولین جلسه شورای مساجد استان در سال ۱۳۹۶ با حضور نماینده ولی فقیه در استان و اعضای این شورا در محل دفتر نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه برگزار گردید .
نگاهی گذرا به خطبه های نماز جمعه اهل سنت استان آذربایجان غربی در هفته ای که گذشت
به گزارش رابط خبری دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی، گزیده ای مهم از خطبه های نماز جمعه اهل سنت در برخی از نقاط استان تهیه و در قالب یک بسته خبری تنظیم گردیده است که در این بسته شاهد گزیده ی سخنان و خطبه های امام جمعه های اهل سنت استان در نمازجمعه 6 مرداد ماه هستیم.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next