دفتر نماينده ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربايجان غربي دفتر نماينده ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربايجان غربي


         

فرارسيدن بهار قرآن و ماه مبارک رمضان بر عموم مسلمانان و روزه داران مخلص«ماه مهماني خدا» مبارک باد.


Latest News
نشست تخصصی قدسیان4 در ارومیه برگزارشد
نشست تخصصی قدسیان4 با موضوع و محور قدس در دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی در ارومیه برگزار گردید.
بیانیه روحانیون و امامان جمعه و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت استان آذربایجان غربی در خصوص استهلال ماه شوال و اعلام عید سعید فطر
نظر به اهمیت وحدت و هماهنگی بین همه فرق اسلامی که مورد تاکید قرآن کریم و فرمایشات پیامبر مکرم اسلام ضمن جلوگیری از ایجاد تفرقه در بین شیعه و سنی ما روحانیون اهل سنت کماکان برای نشان دادن وحدت و برادری در بین مردم مسلمان و دیندار کشور عزیزمان و بر اساس فقه اسلامی و اهل سنت اعلام عید را بر اساس موافقت حاکم عمل کنیم
بیانیه روحانیون و امامان جمعه و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت استان آذربایجان غربی به مناسبت روز جهانی قدس
بیداری مسلمانان و مقاومت اسلامی و اختصاص جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس و مساله فلسطین به عنوان قضیه اول دنیای اسلام توسط مجاهد نستوه امام راحل طلیعه آزادی این سرزمین مبارک بوده و استقبال بی نظیر مسلمانان جهان نوید بخش این رهایی است
برگزاری نشست تخصصی قدس( قدسیان4)
حجت الاسلام والمسلمین حسن اسماعیلی رئیس اداره فرهنگی و امور روحانیون دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی در گفتگو با خبرنگار استانی این دفتر، از برگزاری نشست تخصصی قدس( قدسیان4) خبرداد.
بیانیه روحانیو ن و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت استان آذربایجان غربی در محکومیت حوادث تروریستی تهران
روحانیون و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت استان آذربایجان غربی در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن اقدامات تروریستی گروه تکفیری داعش در مجلس و حرم امام خمینی (ره)، بر ضرورت وحدت و همدلی مردم تاکید کردند.
مراسم جمع خوانی قرآن کریم با حضور برادران و خواهران اهل سنت در ارومیه برگزار می گردد
همزمان با ماه مبارک رمضان مراسم جمع خوانی قرآن کریم با حضور برادران و خواهران اهل سنت و عموم مردم و نفرات فعال کانون در مسجد فاروق اعظم ارومیه برگزار می گردد.
شرکت روحانیون اهل سنت ارومیه در مراسم بزرگداشت سالروز ارتحال امام خمینی(ره)
مراسم بزرگداشت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) که با حضور مردم و مسئولان استانی، نماينده ولي فقيه در استان آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه ، استاندار آذربایجان غربی ، اساتید دانشگاه و روحانیون اهل سنت و تشیع و اقوام مختلف در مصلی شهرستان ارومیه برگزار گردید.
روحیه شجاع و نترس بودن و قدرت بیان سیاست اسلام از ویژگی های منحصربه فرد حضرت امام خمینی(ره) بود
حجت الاسلام والمسلمین حسن اسماعیلی ، رئیس اداره فرهنگی و امور روحانیون دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه 12 خردادماه 96 در مسجد فاروق اعظم ارومیه اظهار داشت: ماه مبارک دارای آثار و برکات فراوانی است و این بهترین فرصت برای بندگی بندگان خداست.
اطلاعيه آزمون دعوت به همکاري دبيرخانه شوراي نمايندگان ولي‌فقيه در مناطق قومي و دفاتر استاني
دبيرخانه شوراي نمايندگان ولي فقيه در مناطق قومي با هدف ارتقاء و توانمندسازي نيروهاي انساني، اولين آزمون دعوت به همکاري خود را برگزار مي کند.
شیخ عیسی قاسم یک روحانی انقلابی است/مردم بحرین اجازه ندهند استکبار جهانی روحانیت را از مردم جدا کند
ماموستا خدیر عبدالهیان روحانی انقلابی و عضو شورای روحانیت اهل سنت استان آذربایجان غربی به دلیل جنایات آل خلیفه و تعرض به شیخ عیسی قاسم در گفتگو با خبرنگار استانی اظهار داشت: روحانیون طبق آیه و شرع مقدس عمل می کنند و شیخ عیسی قاسم نیز روحانی انقلابی است که مردم را آگاهی می دهد و از ناروایی ها دور می کند و ما تعرض به چنین روحانی را محکوم می کنیم.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8   Next