دفتر نماينده ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربايجان غربي دفتر نماينده ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربايجان غربي

 

 


      


Prayer Time
Latest News
دیدار صمیمی روحانیون اهل سنت و کارکنان دفتر استانی با نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی به مناسبت عید فطر
به مناسبت عید سعید فطر تعدادی از روحانیون، ائمه جمعه و جماعات و موثرین اهل سنت و کارکنان دفتر استانی با نماینده ولی فقیه دیدار کردند.
قرآن و علوم قرآنی دستورهای متقنی برای هدایت انسان ارائه داده است
در این مراسم حجت الاسلام فعال آذر، رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان اظهار داشت: انسان باید از معارف قرآن درس بگیرد و در زندگی فردی ، خانوادگی و اجتماعی بهره مند شود.
عید سعید فطر ، نماد وحدت و همدلی دوباره مسلمانان بود
حاج ماموستا واوی، امام جمعه موقت سردشت در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تبریک عید سعید فطر به مسلمانان جهان اظهار داشت: امید است این عید مایه ­ی قبولی طاعات و عبادات درگاه حق و همچنین برکت ، اتحاد و همدلی قرار گیرد و پایان ماه مبارک رمضان زمان تحویل مدال افتخار ، تقوا و احترام به عبادت کنندگان این ماه عزیز است.
حج نمایش همبستگی و گردهمایی عظیم عاشقان دین اسلام است
ماموستا جلال مرادی، امام جمعه اهل سنت تکاب در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: مناسک حج نشان دهنده گردهمایی عظیم عاشقان دین مبین اسلام است. وی افزود: در این آیین همه مسلمانان با هر رنگ و نژاد و مذهبی، دور یک کعبه طواف می کنند و همبستگی خود را در مقابل چشم جهان به نمایش می گذارند.
برگزاری عید فطر در دنیای اسلام ، وحدت و یکپارچگی امت اسلامی را نشان داد
ماموستا سید مصطفی خاتمی، امام جمعه اشنویه در خطبه های نماز جمعه این هفته با تبریک عید سعید فطر اظهار داشت: مردم فهیم و نجیب و خداجوی ایران اسلامی بالاخص شهروندان مومن و روزه دار که یک ماه با طاعات و عبادات و راز و نیاز و شرکت در نمازهای تراویح و مساجد و خواندن دعاهای مخصوص در لیالی قدر با خلوص نیت بدرگاه الهی ابراز بندگی کرده و دل و درون خود را با نوای قرآنی و اذکار جلا بخشیدند .
عید فطر نمایانگر اتحاد اسلامی مسلمانان در سرتاسر جهان بود
ماموستا عبدالقادر بیضاوی،امام جمعه اهل سنت ارومیه در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: خداوند متعال در قرآن کریم و پیامبر گرامی اسلام در احادیث از همه مومنان خواسته اند اتحاد و یکپارچگی خود را با یکدیگر حفظ کنند
سنی و شیعه دو بازوی متحد پیکراسلام در برابر کفار و دشمنان هستند
اموستا عبدالرحمن خلیفه زاده ،امام جمعه بوکان در خطبه های نماز جمعه این هفته با تبریک عید سعید فطر اظهار داشت: رمضان که ماه ویژه خداوند و ماه خیر و برکت بود پایان یافت و خوشا آنان‌ که‌ در این ماه مبارک عبادت و توبه پیشه کردند.
از بین بردن اختلافات باعث پیشرفت جهان اسلام و شکست استکبار می شود
ماموستا مصطفی محمودی، امام جمعه پیرانشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته با تاکید بر حفظ اتحاد و برادری میان مسلمانان اظهار داشت: پس از ماه مبارک رمضان باید دستورات الهی همانند صدقه، دعا، دستگیری از ایتام و اتحاد و همدلی مانند گذشته تداوم یابد.
بازدید نماینده ولی فقیه و مسئولین دفتر امور اهل سنت استان آذربایجان غربی از نمایشگاه کتب دینی و قرآنی ارومیه
حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سیدمهدی قریشی نماینده ولی فقیه در استان به همراه حجت الاسلام فعال آذر رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان و مسئولین آموزش، فرهنگی ، اداری و مالی و تعدادی از روحانیون اهل سنت استان همزمان با ماه رمضان از نمایشگاه علوم قرآنی بازدید کردند و از غرفه های قرآنی و کتب دینی اهل سنت دیدار کردند.
مراسم تجلیل از فعالین قرآنی و نفرات برتر مسابقات فرهنگی مسجد فاروق اعظم ارومیه برگزار شد
مراسم تجلیل از فعالین قرآنی و نفرات برتر مسابقات فرهنگی مسجد فاروق اعظم ارومیه با حضور رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان و مسئول اداره فرهنگی دفتر استانی برگزار گردید.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next