دفتر نماينده ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربايجان غربي دفتر نماينده ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربايجان غربي


         


Latest News
بار دیگر امت خداجو و شریف ایران اسلامی داغدار از دست دادن و شهادت ایثارگران و عزیزانی شد که جلوه و تجسم عینی ایثار و خودگذشتگی بوده , و در راه نجات انسانها و همنوعان خویش عزیزترین سرمایه خود که همانا جان پاکشان بود از دست دادند و برگ زرین دیگری از مجاهدت و رشادت این مردم و ملت بزرگ ایران اسلامی به تاریخ پر افتخار کشور افزودند .

ماموستا اسماعیلی امام جمعه موقت مهاباد:
امام جمعه موقت مهاباد، آمریکا را ناقض اصلی برجام خواند و بر لزوم مقاومت مردم و مسوولان در مقابل زیاده خواهی های استکبار جهانی تاکید کرد.

امام جمعه شهرستان سردشت:
ماموستا امینی در خطبه های نماز جمعه این هفته در جمعه نماز گزاران سردشتی ضمن اشاره به حادثه پلاسکو از رشادت و فداکاری آتش نشانان تجلیل و برای روح جانباختگان فاتحه ای نثار کردند و برای خانواده های داغدار آنان صبر جمیل و اجر جزیل را از خداوند متعال خواستار شدند.

رئیس دفتر نماينده ولی فقیه در استان آ.غ در راس هیئتی از دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان آ.غ در تاریخ 95/10/28با علمای اهل سنت شهرستانهای ماکو ،شوط،پلدشت و چالدران دیدار کردند .

امام جمعه مهاباد درخطبه های نماز جمعه گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی یارویاور امام، انقلاب ورهبری بود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت بوکان با حضور در منزل شهدا ء این شهرستان و تقدیم هدایا از خانوادهای این شهدا محترم تجلیل بعمل آورد.

بمناسبت آزادسازی شهر حلب تعدادی از علما، روحانیون و ائمه جمعه اهل سنت استان آذربایجان غربی به بیان نظرات خود در این خصوص پرداختند

ماموستا مصطفی محمودی امام جمعه شهرستان پیرانشهر
گزارش مصاحبه با حاج ماموستا مصطفی محمودی امام جمعه محترم شهرستان پیرانشهر به مناسبت آزاد سازی شهر حلب.

به مناسبت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و یار دیرین حضرت امام خمینی (ره)
به مناسبت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و یار دیرین حضرت امام خمینی (ره) در مصلی ارومیه مجلس ترحیمی با حضورعلمای تشیع و تسنن و اقشار مختلف مردم و مسئولان برگزار شد

بیانیه
جشن مولودی فخر کائنات و سفیر وحدت ورحمت وآخرین حلقه پیوند خالق و مخلوق حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و هفته مبارکه وحدت امسال باشکوهتر و با عظمت تر و با شرکت عاشقانه امت محمدی امسال در استان آذربایجانغربی برگزار شد و در مناطق اهل سنت از شور و شعف و عشق و دلباختگی زاید الوصف برخوردار بود علماء و طلاب و مردم دیندار و تقریبی و وحدت طلب , امسال چنان مساجد و محافل را درایام هفته وحدت و ماه مبارک ربیع با ذکر و صلوات و دف و مولودی و بیان سیره و فضایل آن حضرت آراسته ، و فضا را آنچنان با تشریح اخلاق آن پیامبر خاتم عطر آگین نمودند که معنویت آن به عنوان توشه ای گرانبها ماندگار خواهد بود.
Back   1  -  2  -  3   Next