دفتر نماينده ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربايجان غربي دفتر نماينده ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربايجان غربي
نماز جمعه
پیروزی بر داعش شیرین‌ترین اتفاق سال 97 بود
حاج ماموستامصطفی محمودی، امام جمعه پیرانشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: پیروزی بر داعش شیرین‌ترین و تورم و گرانی تلخ‌ترین اتفاق سال 97 بود.
بمباران شیمیایی حلبچه و حادثه تروریستی مسجد نیوزلند نمونه ای جنایات استکبار جهانی است
حاج ماموستا واوی، امام جمعه سردشت در خطبه های نماز جمعه این هفته در جمع نمازگزاران سردشتی ضمن اشاره به حفظ محیط زیست ، سالمندان و بچه ها اظهار داشت: برای اینکه امسال نوروز خوبی داشته باشید و در امنیت و آسایش بسر ببرید برابر دستورات دینی رفتار نمائید.
شادی و تفریح نباید موجب سلب آرامش و هنجارشکنی در جامعه باشد
ماموستا ملا سید مصطفی خاتمی، امام جمعه اشنویه در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: از عموم مردم بزرگوار . جوانان و نوجوانان تقاضا دارم مراسم چهارشنبه سوری یا عید نوروز را بهانه ای برای هنجار شکنی و خدای ناخواسته تعرض به حریم خصوصی افراد قرار ندهند .
قرآن کریم حلال مشکلات و فاصله گرفتن از آن شکست برای مسلمانان است
حاج ماموستا اسماعيلي، امام جمعه اهل سنت تکاب در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: عمل به تقوای الهی و رعایت حدود الهی و انجام عبادات و طاعات و تبعبت از سیره پیامبر (ص) باید مورد توجه مسلمین باشد.
یکی از پیامهای سال جدید تغییر و تحول و حرکت به سمت ترقی وپیشرفت همه جانبه کشور است
حاج ماموستا کلشی نژاد، امام جمعه اهل سنت نقده در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: رعایت تقوای الهی و همدلی و رعایت حال همدیگر در آخرین جمعه سال جاری برای همه مسلمین بخصوص ملت شریف ایران اسلامی آرزوی سالی پر از خیر و برکت و خوشی است.
ترس از خدا باعث آرامش و عزت انسان می شود
حاج ماموستا سیدخالید رسول زاده، امام جمعه موقت بوکان در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: افراد توانمند و غنی در روزهای پایانی سال یاریگر نیازمندان جامعه باشند تا آنان نیز بتوانند سال جدید را جشن بگیرند.
همه ی قشرها ومذاهب در کنار هم با یک هدف ویک شعار جلوه ای از وحدت هستند
حاج ماموستا بالقچی، امام جمعه اهل سنت شاهین دژ در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: سعادت دنیا وآخرت برای کسی است که به ایمان خود مطمئن و تقوای الهی را در آشکار ونهان خود به جای آورد و جامعه اسلامی آن جامعه ای است که پاکیزه و با عفاف باشد .
نفس اماره باعث دوری از گناهان می شود
ماموستا بیضاوی، امام جمعه اهل سنت ارومیه در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: انسان باید با کمک گرفتن از نفس اماره جلوی گناه کردن را بگیرد و با نماز خواندن و عدم غفلت از اعمال صالح مراقبت نماید.
با فرهنگ سازی باید جلوی خطرات و آسیب رساندن به دیگران در چهارشنبه سوری را گرفت
حاج ماموستا واوی، امام جمعه سردشت در خطبه های نماز جمعه این هفته در جمع نمازگزاران سردشتی ضمن اشاره به چهارشنبه سوری اظهار داشت: مردم با فرهنگ سازی بتوانند از خسارات جانی و مالی که در این روز رخ خواهد داد جلوگیری کنند و چهارشنبه سوری را به چهارشنبه سوزی تبدیل نکنند ، چون هر ساله شاهد خسارات جانی و مالی در این روز بوده اید امید است با نزدیک شدن به این ایام پدران و مادران به فرزندان خود در این مورد هشدار و گوشزد نمایند.
سعادت و خوشبختی در ایمان و عمل صالح و رزق حلال است
حاج ماموستا اسماعيلي ، امام جمعه اهل سنت تکاب در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: سعادت و خوشبختی از دید قرآن و اسلام یک امر مهمی است وهر انسانی چه زن و مرد اعمال نیک داشته باشند خدای متعال به آنها پاداش و حیات طیبه می دهد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:اروميه-خيابان عمار- اول کوچه شهيد خادم اصل---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright taregh.org. All Rights Reserved.