دفتر نماينده ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربايجان غربي دفتر نماينده ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربايجان غربي
مقالات و تحليل خبري
آثار ویرانگر شبکه های اجتماعی در خانواده
شبکه های اجتماعی امروزه از لوازم لاینفک اکثر انسانها شده و چنان اشخاص را معتاد خود کرده است که کسی را یارای جدایی از آنها نیست، این شبکه های آثار ویرانگری در دو دهه اخیر داشته اند که توجه به آنها برای همه لازم است، چرا که از نصف ضرر هم برگردی منفعت است...
اسلام پویا، در تضاد با منافع استکبار جهانی است/دانشگاه مذاهب، ظرفیت بزرگی برای بحث تقریب است
رئیس دانشگاه مذاهب تأکید کرد: رسالت علمای دین و اسلام شناسان، در تنویر افکار عمومی جامعه به ویژه نسل جوان برای شناساندن اسلام صحیح، بسیار مهم است.
برخی با برخورد اعتقادی روی مسئله فقهی توسل آن را به عنوان حربه ای علیه اسلام به کار می گیرند
ماموستا عثمان زاده افزود : اتفاق‌نظر در توسل به انبیاء الهی وجود دارد اما کسی به‌صراحت مخالفت نکرده است. توسل جزء مسائل فقهی می‌باشد ولی در زمان حال آن را جزء مسائل اعتقادی تلقی می‌کنند و به‌عنوان حربه‌ای علیه اسلام استفاده می‌کنند. اهل حق و دانشمندان کلامی و متکلمین اسلامی برآن شدند تا از اصول و اعتقادشان دفاع کنند و این حرکت دفاعی بزرگ‌ترین بخش از جهاد فی سبیل الله به‌حساب می‌آید.
هنر بزرگ روحانیون و مبلغین مدیریت اختلافات است تا داعش گونه ها سر بر نیاورند
ماموستا محمد پور عضو هئیت داوران دومین همایش رهیافت وحدت با موضوع توسل ضمن قدردانی از برگزاری این نشست ، از مسئولین خواستار شد که این نشست ها و برنامه ها تداوم داشته باشد چرا که این نشست ها وسیله ای برای تبادل نظرات شد . وی افزود این نظرات باعث شد که به این واقعیت پی ببریم که شیعه و سنی کمترین اختلافات را داشتتند در حالی که قبل از این نشست ها فکر میکردیم حل این اختلافات غیرممکن است.
ماموستا سرخابی در بیانیه‌ای حمله تروریستی سیستان و بلوچستان را محکوم کرد.
ماموستا سرخابی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت پیرانشهر ، با ابراز تأسف و اعلام انزجار از حادثه تروریستی در استان سیستان و بلوچستان که منجر به شهادت و مجروح شدن تعدادی از هموطنان و غیورمردان حافظ وطن سپاه سرفراز انقلاب اسلامی شد با خانواده معظم شهدا و مجروحین این اقدام جنایتکارانه ابراز هم دردی کرد.
ماموستا هاشم آبادی حادثه ددمنشانه تروریستی در سیستان و بلوچستان را محکوم کرد
ماموستا هاشم‌آبادی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت بوکان، در واکنش به خبر عملیات تروریستی در زاهدان گفت: خبر انفجار اتوبوس حامل حافظین مرزهای وطن از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران که منجر به شهادت و مجروح شدن جمعی از عزیزان جان‌برکف مدافعین مرزبان کشورمان شد، باعث تأسف و تألم شدید همه گردید.
انقلاب ما را با حقیقت دین آشنا کرد
مدیرو مدرس مدرسه شیخ شلتوت ارومیه مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی را آگاهی و مبارزه با دشمن ظالم دانست و افزود : به سبب این انقلاب ما با حقیقت دین و ماهیت دشمنی دشمنان آشنا شدیم .
باید از انقلاب حفاظت و نگهداری کنیم
ماموستا بیضاوی همچنین در مورد تأثیر انقلاب اسلامی بر وحدت بین شیعه و سنی گفت: اين انقلاب باعث همبستگي بين شيعه و سني شده است. وی همچنین ادامه داد: تمام علماي سني امروز در اين راهپيمايي شركت کرده‌اند زيرا كه دشمن كشور، دشمن همه‌ی مردم اهل سنت و شيعه می‌باشد.
انقلاب اسلامی همیشه تازه و جوان است
مدرس علوم دینی اهل سنت گفت: اين انقلاب به قول امام يك انقلاب نور بود كه در دنيا نظير ندارد. پس ما افتخار می‌کنیم كه رهبران و پیش‌قراولان اين انقلاب هميشه روحانيون هستند. اين انقلاب هميشه تازه و جوان است.
تاآخرین‌نفس پیرو رهبر هستیم
ماموستا منصوری به حضور پر شوق‌وذوق اقشار و روحانیون اشاره کرد و حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را اعلام آمادگی برای مبارزه علیه استكبار جهاني و خائنين كشور و همچنين آمادگی برای دفاع از اين مرزوبوم توصیف کرد.وی همچنین خاطرنشان داشت: تبعيت از رهبر انقلاب كه وظیفه‌ی همه مردم است و تاآخرین‌نفس پيرو رهبر هستيم.
Back   1  -  2  -  3   Next

آدرس:اروميه-خيابان عمار- اول کوچه شهيد خادم اصل---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright taregh.org. All Rights Reserved.