دفتر نماينده ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربايجان غربي دفتر نماينده ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربايجان غربي
ماه رجب ماه خدا ماه فضیلت وبرکت، فرصتی برای بندگی الهی است
تاریخ انتشار: 1397/12/20
کد خبر: 60253
Print
Rss Services


امام جمعه اهل سنت شاهین دژ :
ماه رجب ماه خدا ماه فضیلت وبرکت، فرصتی برای بندگی الهی است
حاج ماموستا بالقچی، امام جمعه اهل سنت شاهین دژ در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به فضیلت ماه رجب اظهار داشت: ماه رجب ماه خدا ماه فضیلت وبرکت است و طبق احادیث رجب ماه خدا شعبان ماه من ورمضان ماه امت من است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طارق  به نقل از روابط عمومی دفتر نمايندگي ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی، حاج ماموستا بالقچی، امام جمعه اهل سنت شاهین دژ در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به فضیلت ماه رجب اظهار داشت: ماه رجب ماه خدا ماه فضیلت وبرکت است و طبق احادیث رجب ماه خدا شعبان ماه من ورمضان ماه امت من است .     

وی افزود: روزه گرفتن و شب زنده نداری در این ماه انسان را از بلاهای دنیوی و اخروی محفوظ خواهد شد و این فرصتی است که خداوند نصیب مسلمانان کردهوپس آن را غنیمت شمارید و خود را مشغول عبادت خداوند نماید .              حاج ماموستا بالقچی خاطرنشان کرد: به رحمت پروردگار امید داشته باشید و در کارهای خیر شتاب کنید تا از شایستگان شوید.

              وی خاطرنشان کرد: مردم مومن ونیکوکار با شعار ( عیدی برای همه ) به این عمل خدا پسندانه به نیازمندان جامعه برگسترش فرهنگ عظیم احسان ونیکوکاری همت گمارید.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:اروميه-خيابان عمار- اول کوچه شهيد خادم اصل---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright taregh.org. All Rights Reserved.