دفتر نماينده ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربايجان غربي دفتر نماينده ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربايجان غربي


         


اخبار شهرستانها
ماموستا اسماعیلی امام جمعه موقت مهاباد:
امام جمعه موقت مهاباد، آمریکا را ناقض اصلی برجام خواند و بر لزوم مقاومت مردم و مسوولان در مقابل زیاده خواهی های استکبار جهانی تاکید کرد.

امام جمعه شهرستان سردشت:
ماموستا امینی در خطبه های نماز جمعه این هفته در جمعه نماز گزاران سردشتی ضمن اشاره به حادثه پلاسکو از رشادت و فداکاری آتش نشانان تجلیل و برای روح جانباختگان فاتحه ای نثار کردند و برای خانواده های داغدار آنان صبر جمیل و اجر جزیل را از خداوند متعال خواستار شدند.

رئیس دفتر نماينده ولی فقیه در استان آ.غ در راس هیئتی از دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان آ.غ در تاریخ 95/10/28با علمای اهل سنت شهرستانهای ماکو ،شوط،پلدشت و چالدران دیدار کردند .

امام جمعه مهاباد درخطبه های نماز جمعه گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی یارویاور امام، انقلاب ورهبری بود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت بوکان با حضور در منزل شهدا ء این شهرستان و تقدیم هدایا از خانوادهای این شهدا محترم تجلیل بعمل آورد.

بمناسبت آزادسازی شهر حلب تعدادی از علما، روحانیون و ائمه جمعه اهل سنت استان آذربایجان غربی به بیان نظرات خود در این خصوص پرداختند

ماموستا مصطفی محمودی امام جمعه شهرستان پیرانشهر
گزارش مصاحبه با حاج ماموستا مصطفی محمودی امام جمعه محترم شهرستان پیرانشهر به مناسبت آزاد سازی شهر حلب.

امام جمعه مهاباد:
امام جمعه مهاباد در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به این که بصیرت و آگاهی ملت بزرگ ایران اسلامی زمینه ساز خلق حماسه نهم دی ماه شد گفت: این حماسه بزرگ همچون حماسه هشت سال دفاع مقدس و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در حافظه ملت ایران جاودانه خواهد ماند.
Back     Next