دفتر نماينده ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربايجان غربي دفتر نماينده ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربايجان غربي
خیرین افراد کم درآمد و نیازمند را امسال فراموش نکنند
تاریخ انتشار: 1397/12/12-10:41
کد خبر: 60077
Print
Rss Services


امام جمعه شاهین دژ:
خیرین افراد کم درآمد و نیازمند را امسال فراموش نکنند
امام جمعه شاهین دژ با اشاره به مشکلات اقتصادی گفت : امسال بخاطر وضعیت اقتصادی افراد کم در آمد در تنگنا هستند لذا آنان رافراموش نکنید و به آنان کمک نمایید . وی همچنین خاطر نشان داشت :بسیاری از هموطنان چشم انتظار شما خیرین می باشند افراد برخوردار از ثروت و محروم از ثروت شادیها را تقسیم کنند که در نزد خداوند اجر و ثواب فراوانی دارد . نماز جمعه انسان ساز جمعه شاهین دژ این هفته به امامت ماموستا حاصل بالقچی با تکید بر موضوع احسان و نیکوکاری همز مان با 14 اسفند مورد اشاره واقع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طارق  به نقل از رابط خبری دفتر نمايندگي ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی، ماموستا بالقچی در فراز دوم خطبه ها به موضوع صدقه و بخشش در اسلام اشاره کرد و گفت : دین اسلام بخشش وصدقه را مایه ی رحمت برای مومنان قرار داده است که هرکس دراین دنیا احسان و نیکی نماید چند  برابر آن را  در قیامت میگیرد . وی با اشاره به مشکلات اقتصادی گفت : امسال بخاطر وضعیت اقتصادی افراد کم در آمد در تنگنا هستند لذا آنان رافراموش نکنید و به آنان کمک نمایید . وی همچنین خاطر نشان داشت :بسیاری از هموطنان چشم انتظار شما خیرین می باشند افراد برخوردار  از ثروت و محروم از ثروت شادیها را تقسیم کنند که در نزد خداوند اجر و ثواب فراوانی دارد .

پیش از این نیز در فراز اول خطبه ها  ماموستا بالقچی به روش نیکو در مقابله با بدی ها پرداخت  و عفو بخشش و تواضع را مورد تاکید قرار داد. وی دوستی با انسان مومن ، عیادت از بیمار و مریض  و دقت در انتخاب همسر توسط جوانان را نیز یادآوری نمود .

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:اروميه-خيابان عمار- اول کوچه شهيد خادم اصل---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright taregh.org. All Rights Reserved.