دفتر نماينده ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربايجان غربي دفتر نماينده ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربايجان غربي
ماموستا سرخابی در بیانیه‌ای حمله تروریستی سیستان و بلوچستان را محکوم کرد.
تاریخ انتشار: 1397/11/30-12:55
کد خبر: 59827
Print
Rss Services


ماموستا سرخابی در بیانیه‌ای حمله تروریستی سیستان و بلوچستان را محکوم کرد.
ماموستا سرخابی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت پیرانشهر ، با ابراز تأسف و اعلام انزجار از حادثه تروریستی در استان سیستان و بلوچستان که منجر به شهادت و مجروح شدن تعدادی از هموطنان و غیورمردان حافظ وطن سپاه سرفراز انقلاب اسلامی شد با خانواده معظم شهدا و مجروحین این اقدام جنایتکارانه ابراز هم دردی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طارق  به نقل از رابط خبری دفتر نمايندگي ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی، ماموستا سرخابی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت پیرانشهر ،  با ابراز تأسف و اعلام انزجار از حادثه تروریستی در استان سیستان و بلوچستان که منجر به شهادت و مجروح شدن تعدادی از هموطنان و غیورمردان حافظ وطن سپاه سرفراز,  انقلاب اسلامی شد با خانواده معظم شهدا و مجروحین این اقدام جنایتکارانه ابراز هم دردی کرد.

در بخشی از این بیانیه آمده است:

جنایت تروریستی شب گذشته و شهادت جمعی از جان برکفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و فرزندان ملت شریف ایران، بار دیگر نمایش کور و رذیلانه جنایتکارانی بود که اقتدار و عظمت ملت و نظام اسلامی را نشانه رفته، و قلب ملت بزرگ ایران  راجریحه دار نمودند.

همزمانی این ترور با نمایش مضحکی که این روزها با همراهی گروه های تروریست و دولت های حامی تروریسم در ورشو به بهانه امنیت خاورمیانه برگزار می شود، مایه تاسف عمیق تر است.

امروز که مردم عزیز در جشن چهل سالگی انقلاب شکوهمند قرار دارند و توسعه و پیشرفت در جای جای ایران بویژه در استان پهناور سیستان و بلوچستان به وضوح قابل مشاهده بوده، دشمنان این مرز و بوم در صدد ناامن جلوه دادن این خاک مقدس دست به جنایتی شنیع زده و خون دلاور مردان عزیزمان را جاری ساختند.

در شرایطی که غیور مردان و شیر زنان سیستان و بلوچستان با پایمردی و تلاش خود به جهانیان ثابت کردند که عشق و علاقه، اتحاد و انسجام و حرکت به تعالی و کمال , تحت الشعاع اینگونه اقدامات قرار نگرفته، و در پاسداری از سرزمین و انقلاب شأن مصمم‌تر از گذشته خواهند بود.

دشمنان جنایتکار و دیو سیرت بدانند اینگونه اتفاقات نه تنها خللی در عزم و اراده ملت نخواهد کرد بلکه باعث تداوم راه انقلاب که همان پیشرفت، عزت، استقلال و عظمت و اعتلای ایران عزیز است با قوت ادامه خواهد یافت.

از طرف خویش و جامعه روحانیت منطقه ، محضر فرماندهی معظم کل قوا، خانواده معزز شهدا و ملت بزرگ ایران عرض تسلیت، علو درجات شهدای عزیز و شفای عاجل مصدومین گرامی را از خداوند تبارک و تعالی خواستارم وهمدردی و همبستگی خود را با خانواده بزرگ و رشید نیروهای مسلح و حافظان امنیت ایران اعلام می داریم.

دیر نیست روزی که با همبستگی و رشادت فرزندان ایران و ریشه کن شدن ترور در سیستان و بلوچستان، این کهن دیار در سایه امنیت پایدار، جایگاه شایسته نام و پیشینه پرافتخارش را در توسعه و آبادانی ایران عزیز داشته باشد.

 

                  ابراهیم سرخابی

          مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شهرستان پیرانشهر

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:اروميه-خيابان عمار- اول کوچه شهيد خادم اصل---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright taregh.org. All Rights Reserved.